O mnie - Marta Kłosińska

Kilka słów o mnie...

W moim życiu od zawsze przeplatają się FILM i MODA. To dwa światy, które nie mogą bez siebie istnieć. Kostiumy filmowe i dawne epoki zawsze były dla mnie inspiracjami w projektowaniu. Po ukończeniu szkoły artystycznej łączyłam rozwój swojej pasji ze studiami kulturoznawczymi.

Moja wiedza i umiejętności w projektowaniu ubrań są wynikiem długoletniego doświadczenia w branży modowej. Dlatego zdecydowałam się założyć własną markę, w której to Ty stawiana jesteś na pierwszym miejscu. Jedwabne sukienki, które projektuję tworzę z myślą o kobietach ceniących unikatowość stylu i otwartość na niecodzienne pomysły. To cechy, które pozwalają mi rozwinąć skrzydła. Swoimi projektami chcę przywrócić kobiecość, która w dzisiejszych czasach się zagubiła.

Moje projekty często są połączeniem klasyki z nowoczesnością. Lubię eleganckie, proste formy z powiewem dawnego stylu. Dlatego często w moich inspiracjach możesz odnaleźć nastrój ubiegłych lat.

Jakość jest dla mnie wyznacznikiem dobrze wykonanego zamówienia, dlatego swoje pomysły realizuję z tkanin jedwabnych ze sprawdzonego źródła. Tworzę projekty indywidualne i szyte na miarę. Nie przygotowuję sezonowych kolekcji. Swoją uwagę w pełni angażuję na bieżących projektach. Dzięki temu moja kreatywność nabiera rozpędu.

Bardzo lubię poznawać ludzi, którzy mają umiejętności rękodzielnicze, ponieważ chętnie łącze ich prace ze swoimi projektami. To mnie bardzo inspiruje do realizowania nowych pomysłów.

Tworząc miłą atmosferę pracy, wierzę, że projektuję również wspomnienia, które pozostaną w pamięci moich Klientek.