W czym się specjalizuję? - Marta Kłosińska

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?

 

Suknie wieczorowe i koktajlowe

Jedwab sprawia, że „zwykła” sukienka staje się „niezwykła”. Dodaje szyku. „Mała czarna” z jedwabiu to kwintesencja elegancji, a długa, prosta, sukienka nie może odgonić się od spojrzeń, tak jak zielona satynowa kreacja Keiry Knightley z filmu „Pokuta”.

To sekret tego materiału. Wiem, jak trudno jest znaleźć odpowiednią sukienkę na inne okazje np.: chrzciny, wesele, uroczystą kolację, galę, komunię, jubileusz itd. Dlatego swoje projekty kieruję również do wszystkich Klientek, które szukają czegoś na inne okoliczności.

 

 

 

 

 

Jedwabne suknie ślubne

Jeśli jesteś narzeczoną i planujesz ślub z przyjemnością zaprojektuję dla Ciebie suknię. Mając za sobą doświadczenie w pracy z Pannami Młodymi wiem, jakiego wsparcia potrzebują. Komfort to jedna z cech, która stawiana jest na pierwszym miejscu, a jedwabna suknia ślubna zdecydowanie spełnia ten warunek. To, co czyni ją równie wyjątkową jest miękkość i sposób układania. Jedwab to tkanina, szczególna, na szczególną okazję, a ślub bez wątpienia taką jest.

Powierzając mi zaprojektowanie sukni ślubnej możesz liczyć na moje pełne wsparcie przy najdrobniejszym szczególe. Jeśli więc masz wątpliwości, jakie dobrać buty i dodatki chętnie Ci doradzę.

Podejmując ze mną współpracę, patrzę na Ciebie całościowo. Moje zadanie nie kończy się wyłącznie na samej sukni. Dlatego, jeśli wyrazisz chęć pomogę Ci w całej stylizacji.