Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ ?

Moje projekty powstają przy współpracy z krawcowymi, które są specjalistkami w swoim rzemiośle. Nasza długoletnia znajomość jest dla mnie bardzo ważna, bo rozumiemy się bez słów. Projekt to jedno, a wykonanie to drugie. Wiem, że tkaniny, które im powierzam są w dobrych rękach. Jedwab wymaga szczególnej uwagi.  Jest wyjątkowy. Podczas szycia należy go traktować bardzo delikatnie. Krawcowe, z którymi współpracuję  mają duże doświadczenie w pracy z jedwabiami, co przekłada się na jakość wykonania.

Kończąc szkołę artystyczną, swoją pracę dyplomową realizowałam pod okiem zawodowej krawcowej. To było duże wyzwanie ale i cenne doświadczenie. Dziś mamy już za sobą wiele wspólnie zrealizowanych projektów. Wiedza, którą zdobyłam zdecydowanie pomaga mi podczas pracy nad projektami. Niejednokrotnie przekonałam się, że czytelnie narysowany szkic, jest dużym ułatwieniem dla krawcowej.

Projektowanie poza tym, że wciąż mnie rozwija przynosi wiele satysfakcji.  Bardzo cenię rękodzieło i chętnie łączę je w swoich pracach. Na targach, jarmarkach i w Internecie podpatruję cudeńka, które tworzą ludzie. Ich praca przynosi kolejne inspiracje, owocuje projektami i nowymi znajomościami.Właśnie w takich okolicznościach poznałam m.in pewną bardzo zdolną artystkę. Dzisiaj na moje zamówienie robi porcelanowe guziki ze zdobieniami z prawdziwego złota, które Ty możesz mieć w swojej sukience.

Jestem ciekawa ludzi i ich zainteresowań, dlatego z przyjemnością łączę ich pasje ze swoją.