KLIENTKI

Projektowanie sukienek od zawsze sprawiało mi przyjemność. Lubię przymiarki, bo często pomagam swoim Klientkom dostrzec atuty, których wcześniej u siebie nie widziały. Dzień odbioru sukni zawsze wnosi wiele radości. Czasem widzę zachwyt, a czasem niedowierzanie. Jednak wiem, że założenie sukienki z jedwabiu sprawia, że kobieta czuje się naprawdę wyjątkowo i nabiera pewności.

Jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą zrealizowanie projektu dla Ciebie będzie dla mnie przyjemnością. To wyjątkowy dzień, a Ty powinnaś mieć na sobie wyjątkową suknię. Dlatego, zdając sobie sprawę z powagi uroczystości dbam o to, by moje Panny Młode czuły się zaopiekowane.

Znalezienie odpowiedniej kreacji dla mamy Panny Młodej, przyszłej teściowej albo babci niejednokrotnie wiąże się z wyzwaniem. Mamy par młodych są jak Pierwsze Damy, dlatego w dniu takim jak ślub ich dzieci muszą wyglądać równie szykowanie i elegancko.

Dzisiaj czas jest na wagę złota. Dlatego, jeśli jesteś zapracowana i cenisz sobie każdą minutę przyjadę w komfortowe dla Ciebie miejsce celem ustalenia szczegółów współpracy. Biorę również pod uwagę, że decydując się na uszycie sukienki może być Ci trudno dojechać na przymiarki. Dlatego wraz z krawcową możemy przyjechać do Ciebie.